Orai dabar Italijoje Debesuota

Italijoje 18.2°C

Debesuota


Kada geriausia vykti atostogų į Pietų Italiją?

Nesvarstę atsakytume – visus metus! Pietų Italijoje nebūna blogo oro: užplūdus karščio bangai, galėsite atsigaivinti vienoje iš Pietų Italijos krantus skalaujančių jūrų arba aukštesnėse teritorijose įsikūrusiuose gamtos parkuose, o netikėtai atšalus, galėsite geriau pažinti gausų Pietų Italijos meno ir kultūros paveldą, ragauti burnoje tirpstančius vietinės virtuvės patiekalus ar tiesiog pabendrauti su be galo draugiškais vietos gyventojais.

Jei visgi būtinai reikėtų išskirti kurį nors laikotarpį, rekomenduotume balandžio–birželio ir rugsėjo–spalio mėnesius. Pavasarį oras įšyla iki malonios temperatūros, gamta pražįsta begale įstabiausių spalvų ir savo kelyje nesutiksite turistų minių. Tuo tarpu rudenį žmonių minios jau būna išsiskirsčiusios, oras ir vanduo vasariškai šilti ir uždera daugybė vaisių.

Patys italai atostogauja rugpjūčio–liepos mėnesiais, todėl šiuo laikotarpiu pajūrio kurortai dūzgia lyg bičių avilys, visa šalis tiesiog kepa deginančioj saulėj, o kainos šokteli net 30–50 %. Jei jūsų tai netrikdo, kraukitės lagaminą ir leiskitės į kupiną nuotykių, neatrastų pojūčių ir skonių kelionę!


Orai dabar Italijoje Debesuota

Italijoje 18.2°C

Debesuota