Orai dabar Italijoje Debesuota su pragiedruliais

Italijoje 27.4°C

Debesuota su pragiedruliais


Daugeliui Lietuvos gyventojų Pietų Italiją patogiausia pasiekti lėktuvu, skrendant iš Vilniaus arba Kauno, tačiau jei gyvenate Šiaulių ar Panevėžio apylinkėse, galite rinktis skrydį iš Rygos. Iš Vilniaus į Romą ir Milaną skraidina Ryanair ir Wizzair, iš Rygos – airBaltic ir Ryanair. Šios oro bendrovės nuolat keičia skrydžių kryptis ir grafikus, taigi tikslesnės informacijos ieškokite jų interneto svetainėse. Skrendant iš Kauno, patogiausia persėsti Frankfurte, Eindhovene arba Briuselyje. Taip pat galimi skrydžiai ir per JK.

Paprastai kelionės lėktuvu Vilnius–Roma–Vilnius kaina vienam asmeniui su mokesčiais prasideda maždaug nuo 300 Lt, tačiau planuojant kelionę, bilietų reikėtų pradėti ieškoti jau prieš pusę metų ir galbūt, sulaukę akcijos, juos įsigysite dar pigiau (iki 200 Lt)! Persėdant Milane, kaina per akcijas gali nesiekti ir 150 Lt. Jei skrisite per Romą, piečiausią Italijos miestą, į kurį skraidina iš Lietuvos, kaip pasiekti pietinius regionus, turėsite nuspręsti jūs: nuomotu automobiliu arba lėktuvu į Barį, Kalabrijos Redžą (Reggio di Calabria), Lamezija Termę (Lamezia Terme), Palermą, Kataniją (Catania) arba Kaljarį (Cagliari). Patogiau ir greičiau – lėktuvu, tačiau jei keliaujate su šeima, pigiau būtų kelionę tęsti Romos oro uoste išsinuomotu automobiliu.

Jei nuspręstumėte galutinį tikslą pasiekti lėktuvu (keliauti nuomotu automobiliu į Siciliją arba Sardiniją neapsimoka dėl labai didelių laiko nuostolių ir papildomų išlaidų keltams), jungiamojo skrydžio oro uoste teks laukti tik apie 2 valandas. Tai labai patogu! Atstumas nuo Romos iki Neapolio – vos 220 km, taigi skristi iki jo lėktuvu tiesiog neapsimoka. Patogiausia ir greičiausia Kampaniją bus pasiekti automobiliu.

Naujiena: tiesioginiai skrydžiai su Ryanair iš Kauno į Trapanį (Trapani) 2 kartus per savaitę (nuo 50 EUR į vieną pusę)! Nuo šiol aplankyti Siciliją šiltuoju metų laiku bus paprasčiau nei bet kada anksčiau. Šaltuoju metų laiku iš Romos ir Milano į Siciliją skraidina Easy Jet, Ryanair, Alitalia ir Blu Express. Bilieto kaina į vieną pusę su visais mokesčiais – nuo 25 EUR. Pigių bilietų galite ieškoti čia:

www.easyjet.com
www.blu-express.com
www.alitalia.it
www.ryanair.com

Naujiena: tiesioginiai skrydžiai su Ryanair iš Kauno į Kaljarį (Cagliari) 2 kartus per savaitę (nuo 45 EUR į vieną pusę)! Atsiradus šiam skrydžiui, aplankyti Sardiniją šiltuoju metų laiku tapo paprasčiau nei bet kada anksčiau. Tiesa, kartais skristi su persėdimu gali išeiti netgi pigiau, tačiau tiesioginis skrydis neabejotinai patogesnis. Žiemą ar rudenį iš Romos ir Milano į Sardiniją skraidina Alitalia, Easy Jet ir Ryanair. Bilieto kaina į vieną pusę su visais mokesčiais – nuo 20 EUR. Pigių bilietų galite ieškoti čia:

www.alitalia.it
www.ryanair.com
www.easyjet.com

Iš Romos ir Milano į Kalabriją skraidina Alitalia, Easy Jet ir Blu Express. Bilieto kaina į vieną pusę su visais mokesčiais – nuo 25 EUR. Pigių bilietų galite ieškoti čia:

www.blu-express.com
www.alitalia.it
www.easyjet.com

Iš Romos ir Milano į Apuliją skraidina Alitalia, Easy Jet, Blu Express ir Ryanair. Bilieto kaina į vieną pusę su visais mokesčiais – nuo 25 EUR. Pigių bilietų galite ieškoti čia:

www.alitalia.it
www.easyjet.com
www.blu-express.com
www.ryanair.com

Dėmesio: į tam tikrą miestą skraidinančios oro bendrovės ir bilietų kainos gali skirtis. Pateikti 2012 m. gruodžio mėnesio duomenys.


Orai dabar Italijoje Debesuota su pragiedruliais

Italijoje 27.4°C

Debesuota su pragiedruliais