Orai dabar Italijoje Giedra

Italijoje 28.8°C

Giedra


Vykdami atostogauti į Pietų Italiją ir planuodami kur apsistoti, pirmiausia turėtumėte nuspręsti, ko norite: gyventi kukliai ar ištaigingai, jausti miesto šurmulį ar pasinerti į gamtos ramybę, gurkšnoti rytinę kavą žvelgdami į krištolinę jūrą iš privataus balkono ar pusryčiauti drauge su kitais viešbučio svečiais, valgį gamintis patys ar turėti galimybę kaskart paragauti vis kito virtuvės šefo siūlomo delikateso?

Jei apsistoti pageidaujate įprastame viešbutyje, patogiausia ir paprasčiausia užsisakyti nakvynę www.booking.com svetainėje. Nakvynės vietos galėsite ieškoti pagal apgyvendinimo tipą, žvaigždučių skaičių, kainą arba atstumą nuo pageidaujamos vietos.

Užsisakyti nakvynę galite paspaudę booking.com logotipą:

booking geras

Norite atostogoms suteikti išskirtinumo ir pajusti tikrą Pietų Italijos gyvenimo ritmą? Apsistokite jaukiame B&B kambaryje, ne pirmą šimtmetį skaičiuojančiame ir išskirtinės gamtos palytėtame agriturismo ūkyje, mažame atostogų namelyje arba prabangioje viloje!

Susipažinkite su Pietų Italijoje galimais apgyvendinimo vietų tipais.

B&B ir svečių namai – privačiame name nuomojami kambariai, dažniausiai su vonios kambariu ir šeimininkų paruoštais pusryčiais. Apsistoję B&B, visada jausite šilumą ir išskirtinį šeimininkų dėmesį – jie paprastai gyvena tame pačiame name ir mielai pataria, kur skaniai pavakarieniauti, pasiūlo romantiškų vietų prie taurės vyno ar rekomenduoja geriausią paplūdimį. B&B labiausiai tinka, jei vienoje vietoje norite praleisti 3–4 dienas.

B&B

Senovinio stiliaus B&B kambarys

Agriturismo – taip paprastai vadinami toliau nuo miesto šurmulio nutolę buvę arba vis dar veikiantys ir svečius priimantys ūkiai. Čia galima išsinuomoti mažą namuką, vieno ar dviejų kambarių apartamentus arba tik vieną kambarį (bendrą, privatų, su vonia arba su bendru vonios kambariu) buvusiame arba vis dar veikiančiame ūkyje. Dažniausiai agriturismo šeimininkai maistui gaminti naudoja tik savo užaugintas daržoves, vaisius ar mėsą ir siūlo tradicinio maisto gaminimo pamokas, naminio vyno ir alyvuogių aliejaus degustacijas, jodinėjimą arkliais, dviračių nuomą ir kitas poilsio atvirame ore paslaugas. Jei jūsų pageidavimų sąraše nėra sąlygos apsistoti mieste, tuomet agriturismo bus pati geriausia vieta, nes čia pajusite autentišką, kitokią nei esate įpratę matyti, Italiją ir geriausiai pailsėsite pasakiško grožio gamtos apsuptyje.

agriturismo

Gamtos apsuptyje įsikūręs agriturismo

Vila – labiausiai tinka šeimoms ar draugų būreliui, vienoje vietoje apsistojantiems bent savaitei. Rinktis tikrai yra iš ko – nuo paprastumu paperkančio atostogų namuko su vienu miegamuoju iki prabangių kelių miegamųjų pajūrio vilų su baseinais ir atskirais į jūrą vedančiais takeliais. Didesnės vilos paprastai gana brangios (nuoma savaitei gali būti nuo 800 iki 5 000 eurų), tačiau joje apsistoję kad ir 10 žmonių galės mėgautis išskirtine prabanga, ranka pasiekiama jūra ir visiškai netrikdoma ramybe.

vila

Prabangi vila su baseinu

Apartamentai (butas) – šeimų ir keliaujančiųjų su draugais labiausiai vertinamas ir dažniausiai pageidaujamas apsigyvenimo variantas per atostogas. Jei jūsų keturi arba daugiau – apsistoti apartamentuose bus pigiausia. Dažniausiai nuomojami visiškai įrengti 4–8 miegamųjų vietų apartamentai pajūrio miesteliuose. Kaina tokiame bute vienam asmeniui parai gali būti nuo 5 iki 30 eurų. Beje, kaip ir vilos, apartamentai vasarą nuomojami ne trumpesniam kaip savaitės laikotarpiui, paprastai nuo šeštadienio iki šeštadienio.

apartamentai

Pietų Italijai būdingas baltas apartamentų interjeras


Orai dabar Italijoje Giedra

Italijoje 28.8°C

Giedra