Orai dabar Italijoje Debesuota su pragiedruliais

Italijoje 17.1°C

Debesuota su pragiedruliais


Garsiausi Italijos dainininkai

Italija – daininga šalis, užauginusi daugybę puikių dainininkų, bet ar apie juos žino visas pasaulis? Remdamasis itališko muzikos portalo duomenimis pristatau pasaulyje garsiausių Italijos dainininkų dešimtuką:

1.    Laura Pausini – ko gero, pati populiariausia ne tik šiandienos, bet visų laikų Italijos dainininkė pasaulyje. Nuo pat savo karjeros pradžios ji stengėsi užkovoti užsienio scenas, todėl šiandien ji dainuoja itališkai, ispaniškai bei angliškai ir jau yra laimėjusi 4 „Grammy“ apdovanojimus.

2.    Tiziano Ferro, kaip ir Laura Pausini, yra be galo užsienyje mylimas dainininkas, jau keletą metų gyvenantis Londone. Jis ypač populiarus Lotynų Amerikos šalyse.

3.    Eros Ramazzotti buvo pirmasis jaunosios kartos Italijos pop muzikos atstovas, priminęs pasauliui apie dainingąją Italiją. Jau daugiau nei 15 metų jo romantiškų dainų melodijas niūniuoja gerbėjai iš viso pasaulio.

4.    Andrea Bocelli – įspūdingo balso savininkas ypač išgarsėjo visame pasaulyje pradėjęs dainuoti duetus su įvairių šalių populiariosios muzikos žvaigždėmis.

5.    Mina yra vyresniosios kartos atstovė, dėl nepakartojamo ir tyro balso šeštajame dešimtmetyje tapusi viena populiariausių Lotynų Amerikos dainininkių.

6.    NEK žaibiškai išgarsėjo 1997 m. su savo daina „Laura non c’é’“, kurią traukė milijonai tiek įsimylėjusių, tiek ir meile nusivylusių viso pasaulio jaunuolių. Nors kitos jo dainos tokios šlovės nesulaukė, NEK išliko populiarus Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje.

7.    Zucchero, Italijoje lyginamas sus Džo Kokeriu, išgarsėjo atlikdamas bendras dainas su garsiausiais pasaulio muzikantais. Lietuvoje jis labiausiai išpopuliarėjo prieš dešimtmetį su daina „Baila Morena“.

8.    Nors Luciano Pavarotti klastinga liga pasiglemžė prieš keletą metų, jo vardas dar ir šiandien kasdien linksniuojamas visame pasaulyje. Ko gero, nėra žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie šį italų tenorą, ir dainininko, nenorėjusio kartu su juo sudainuoti duetu.

9.    Adriano Celentano labiausiai išgarsėjo italų emigrantų dėka, kurie išsibarstę po visą pasaulį kartu su savimi atsivežė ir jo dainas. Būdamas 74, Celentano vis dar kupinas energijos ir jaunatviškumo ir džiugina savo klausytojus išskirtiniu balsu.

10.    Al Bano – dar vienas italų emigrantų išpopuliarintas dainininkas. Kitaip nei daugelis kitų italų muzikantų, jis labai garsus ne tik Lotynų Amerikos šalyse, bet ir Rytų Europoje ir Rusijoje. Jei išgirdus dainininko vardą ne visiems iš karto aišku, kas jis toks, Feličita (Felicità) iš karto atgaivina atmintį.


Orai dabar Italijoje Debesuota su pragiedruliais

Italijoje 17.1°C

Debesuota su pragiedruliais